Gabinet Lekarski dr Michał Starus
Gabinet Lekarski dr Michał Starus

( 7 październik – 9 październik 2016)

RESTYLANE I EMERVEL

Delikatna, cienka i wrażliwa skóra wokół oczu jest szczególnie podatna na powstawanie zmarszczek – zarówno tych mimicznych jak i będących efektem procesu starzenia się skóry. Dlatego należy dbać o nią właściwie stosując zarówno odpowiednie kosmetyki jak i wybierając specjalistyczne zabiegu rewitalizujące. I chociaż prędzej czy później siateczka zmarszczek pojawi się wokół oczu, nie trzeba się na nią godzić. Piękny i atrakcyjny wygląd przywrócą zabiegi na bazie kwasu hialuronowego z użyciem preparatów Restylane Vital, Restylane, Restylane Perlane, Emervel Touch, Emervel Classic i Emervel Deep.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?
Zmodyfikowany kwas hialuronowy podawany jest podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą. W ten sposób wypełniane są zmarszczki mimiczne, bruzdy oraz tkanki, które w procesie starzenia się skóry utraciły swoją objętość. Kwas hialuronowy wiąże również w komórkach wodę i pobudza je do produkcji naturalnego kolagenu. Efekty są spektakularne – zmarszczki wokół oczu ulegają redukcji, a skóra staje się wygładzona i elastyczna. Warto podkreślić, że terapia skutecznie koryguje tzw. ‘dolinę łez’ znacznie spłycając charakterystyczne zagłębienie tuz pod oczami. Zabiegi zapewniają efekt głęboko i długotrwale nawilżonej skóry wokół oczu. Wydobywają ich naturalne piękno i uwypuklają atuty.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?
Rezultaty są już widoczne już po jednym zabiegu. Poprawia się struktura skóry, która nabiera elastyczności, przez co wygląda młodziej i ładniej. Efekty zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji, wieku czy też prowadzonego stylu życia..

DLA KOGO JEST ZABIEG?
Z zabiegu może korzystać każdy, kto chce poprawić i odmłodzić swój wygląd oraz zlikwidować zmarszczki wokół oczu. To również zabieg polecany osobom, których problemem jest tzw. ‘dolina łez’.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?
Zabiegi z wykorzystaniem preparatów to metody mało inwazyjne i komfortowe. Terapia jest praktycznie bezbolesna a bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zaplanowanych obowiązków.

Gabinet

XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2015

Hotel Hilton Warszawa 2-4 października 2015 Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to największe spotkanie lekarzy i najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.

XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Antiaging 2014

XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Antiaging 2011

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Michał Starus